top of page

Nasza oferta

 

Projekt "Design bez kompromisów"

Zawsze darmowa wycena projektu

Rozwiązujemy problemy i tworzymy produkty i projekty, dzięki którym nasi klienci zyskują przewagę nad konkurencją. Gromadzenie szczegółowych informacji i skrupulatne przygotowania przed każdym projektem pozwalają nam zrozumieć wizję i wymagania klienta, dzięki czemu możemy zagwarantować rezultaty, które robią duże wrażenie.

Budowa "Inwencja. Wyjątkowaość. Mocne wrażenie"

Kreatywność od zawsze na platformie WIX.

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, ponieważ zależy nam na ich sukcesie. Wierzymy, że razem możemy uzyskać doskonałe rezultaty. Zrealizowane przez 872TSI zlecenia i zadowoleni klienci to świadectwo, że jako Firma budująca strony internetowe świadczymy doskonałe usługi.

Hosting "Istnienie Twojej marki w sieci"

Hosting dla Twojej strony

Celem 872TSI jest rozwiązywanie krytycznych kwestii, przed którymi stają nasi klienci: zarówno tych na większą, jak i mniejszą skalę. Nasza wyjątkowa metoda pracy nie tylko nas wyróżnia — ona po prostu sprawia, iż odnosimy ogromne sukcesy w tym, co robimy. Zapewniamy szeroki zakres usług i rozwiązań, które pomagają organizacjom w realizacji zmian, wizji oraz optymalizacji wydajności i produktywności stron internetowych.

Hosting Podstawowy - Idealne do prezentacji profesjonalnej strony.

Podłącz własną domenę, prezentuj się profesjonalnie i zbuduj wiarygodność swojej marki online. Bezpłatna domena przez rok (Oferta ważna dla domen: .com, .net, .org, .info, .biz, .rocks, .pictures, .club .space, .xyz). Darmowy certyfikat SSL.

Hosting Biznes i eCommerce - Niezbędne do przyjmowania płatności online. Prowadź i rozwijaj biznes online dzięki nietuzinkowym funkcjom Twojego sklepu internetowego oraz rozbudowanym możliwościom m.in w zarządzaniu katalogami, wysyłką i kanałami sprzedaży.

Wsparcie "Pomagamy firmom rozkwitać"

Aktualizacja & Pozycjonowanie - Zawsze zapewniamy klientom wyjątkową jakość usług w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy szukasz eksperta, który uatrakcyjni Twoją witrynę, czy też chcesz ją zbudować od podstaw — 872TSI jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

ZOBACZ NASZ TALENT
KONTAKT Z 872TSI
bottom of page